אדריכלים ומעצבי פנים


אדריכלים ומעצבי פנים עוסקים בנושאים מורכבים ורגישים במיוחד בכל הנוגע לבניית מבנים חדשים, שיפוץ מבנים קיימים, שיחזור מבנים ישנים ועוד. עבודתם נחשבת אומנותית ויצירתית, אך בעיקר זו של מעצבי הפנים. כמובן שגם אדריכלים הם אמנים בנפשם ומפיחים רוח חיה בהרבה מאוד מבנים דוממים, אך רבים גם בונים מבנים פשוטים ופונקציונליים בחשיבה קרה.

אדריכלים ומעצבי פנים תפקידם להביא שטח ולאחריו מבנה ריק, להיות מקום חי ונושם, ראוי למגורים ופונקציונלי עם נגיעות אישיות הנוגעות בעיקר לנוחות המחייה באותו חלל ולשם כך עליהם לקיים את החפיפה הכמעט בלתי אפשרית בין הנדסה לבין אומנות.

עם פלקסיג'ט החיים קלים הרבה יותר

בעת הבנייה החיצונית והתכנון הפנימי של מבנים שונים, מתבצעות מדידות רבות. אדריכלים ומעצבי פנים נהגו בעבר למדוד את החללים, את הגבהים ואת השטחים באמצעות סמני לייזר ידניים או באמצעות סרט מדידה ידני. כך או כך, התהליך היה מורכב ומסובך מאוד ולקח מספר ימים לביצוע, במקרה הטוב.

כיום, עם פיתוח התוכנה של פלקסיג'ט, ניתן לחסוך בהרבה מאוד זמן וכסף ולקבל את השירטוטים המדוייקים בתוך שעות ספורות בלבד אל תוכנת האוטוקד, לצורך בנייה, תכנון ועיצוב, מבלי שהמדידות והחישובים יארכו זמן רב מדי ויוציאו את הרוח מהמפרשים.

השימוש בתוכנה חוסך זמן רב והשקעה גדולה, גם במאמצים פיזיים וגם במשאבים, ומאפשר להעביר ללקוח תוכניות עתידיות כבר ביום שאחרי המדידה. עבודה מהירה יותר, טובה עבור אדריכלים ומעצבי פנים, תהליך מהיר יותר, טוב עבור הלקוח. כך או כך, נוצר מצב שעל ידי שימוש בתוכנה של פלקסיג'ט, כולם מרוויחים.

אדריכלים

תפקידם של האדריכלים הוא להקים מבנה מסויים, על פי הצורך, מאפס. התהליך כולל תכנון, מדידות, בדיקות, שיתופי פעולה רבים והבנה טכנית ברמה גבוהה. אדריכלות היא דוגמא מושלמת למקצוע שבו הכל מתחיל מאפס ומסתיים במאה אחוז.

אין ספק שעבור מי שמתחבר לעבודה זו, רמת הסיפוק והתגמול מהעבודה הזאת, לראות את הפרוייקטים שלו קמים ועולים בזמן אמת ועד לסופו של התהליך, בו ניצבת מפלצת מפוארת ומרשימה על שטח שפעם היה ריק מהכל, היא עצומה.

מעצבי פנים

תפקידם של מעצבי הפנים הוא לעצב את חללי הבית והחדרים הפנימיים. התפקיד מתחיל מהפרטים הגדולים, אך מגיע עד הקטנים ביותר. מעצבי פנים הם אומנים בנפשם, אך צריכים גם להעתר לבקשות הלקוח וליצור עבורו סביבה פונקציונלית ככל האפשר, או להתאים את העבודה לדרישותיו. אין מעצב פנים שיעבוד ללא נגיעה באומנותו, אך עם הגבלות מסויימות ופשרות, ניתן לבצע עבודות עבור לקוחות לשביעות רצונם המלאה.

אין ספק, אדריכלים ומעצבי פנים עובדים קשה מאוד. אך העבודה מניבה פרי. הם יכולים להסתכל על משהו מוחשי שהם עשו ולהרגיש גאים בעצמם. העבודה הקשה מקבלת תפנית מקלה במיוחד עם שימוש בתוכנה של פלקסיג'ט.

מה שמביא לתוצאה מאוד רצויה של הפיכת העבודה לקלה יותר, תוך שמירה על כל הסיפוק והתוצאות שהיא נושאת עמה. הצטרפו גם אתם לבעלי המקצוע הרבים שכבר נהנים משירותי פלקסיג'ט ותהנו גם אתם מעבודה קלה ונעימה הרבה יותר.
 

מידע נוסף אודות שרות אדריכלים : 

מיומנות והוכחת יכולת
חתכים ממוחשבים