אדריכל פנים

תפקידו העיקרי של כל אדריכל פנים הוא פשוט - לתכנן ולתאם את פנים המבנה המדובר על מנת להוציא ממנו את הטוב ביותר עבור הלקוח. החשיבות של אדריכל פנים החל משלב הבניה ועד שלב העיצוב הסופי היא גבוהה במיוחד ומצריכה חשיבה לעומק המשולבת עם חשיבה מחוץ לקופסא.

אדריכל פנים טוב, ידע לסייע לכם בדיוק במקומות שאתם לא מודעים אליהם ולהביא את נסיונו רב השנים לידי ביטוי תוך הגשת הצעות שונות והעלאת רעיונות פרקטיים יותר או פחות, אשר יכולים לסייע לכם ולאפשר את עיצוב ותכנון הבית בצורה נוחה ומסודרת יותר.

להפוך את הבית למה שהוא צריך להיות

לאחר שהאדריכלים, הקבלנים וכל הנוגעים בדבר מסיימים את בניית הבית ומעניקים לו את המראה הרצוי כלפי חוץ, הגיע תורם של אדריכלי הפנים לעבוד. אדריכל פנים במקרה זה, נכנס לתמונה לאחר שישנו שלד עומד ומוכן ולעתים אפילו יותר של בית. על אותו אדריכל פנים מוטלת המשימה להפוך את הבית לפרקטי, נגיש, נוח ויעיל. אדריכל הפנים מתמודד גם עם מצב שבו הוא מקבל מוצר מוגמר ואיתו צריך לעבוד.

דבר שלא קיים אצל אדריכלים שאצלהם המגבלות הן בעיקר השטח והגבלי הבניה. אדריכלים יכולים פשוט לבנות לפי ראות עיניהם ועד כמה שניתן לפי בקשות וציפיות הלקוח, בעוד אדריכל פנים יצטרך לעבוד באזור מוגבל ומצומצם ועדיין לעשות את הטוב ביותר שלו.
 

עבודה קשה ושכר בצידה

למרות כל ההגבלות העומדות בפני אדריכל פנים, בכל המקרים הבית בסופו של דבר יצא פוקנציונלי, מעוצב להפליא, עם נגישות גבוהה ונוחות מירבית. על כך צריך להעניק את המחמאות לאדריכלי הפנים שיודעים להפוך כל מקום למקום טוב ונוח הרבה יותר. אם נתחשב לרגע בעובדה שמדובר בסך הכל בחלל שהפך להיות משהו מאוד ביתי, מאוד חם, מאוד פרקטי ומשדר מסר מסויים, לא נוכל שלא להתרשם מגודל השינוי והעשייה שהתבצעו בחלל המדובר.

הפיכת מבנה קיים לפרקטי וניתן למגורים או לעבודה, לא קלה יותר מאשר בניית מבנה חדש מאפס ולכן עבודתו של אדריכל פנים אינה פחותה מעבודתם של קבלנים ואדריכלים אשר תפקידם להקים בתים ובניינים. אדריכל פנים טוב יוכל לדאוג שכל מה שחשוב לכם במבנה יבוא לידי ביטוי ויעזור לכם בניהול חיי היום יום וההתנהלות השגרתית.
 

למידע נוסף בנושא שרות מדידות לאדריכלות ועיצוב


ממליצים בחום על  פרחי לילך לשדרוג ועיצוב הבית.