ג'י פי אס למדידות


חברת פלקסיג'ט ישראל הממוקמת במושב בית חנן, היא שותפה בפיתוח תוכנה שמהווה פריצת דרך עבור מעצבי פנים ואדריכלים העוסקים בתחומי הבנייה והמדידה בישראל. החברה מעניקה שירותי מדידה למעל 350 אדריכלים ומעצבי פנים באמצעות צוותים מקצועיים של הנדסאי מדידות ברמה הגבוהה ביותר. בין שירותי המדידה הניתנים:

  •  מדידות מורכבות של מבנים עם מספר מפסלים

  • מדידות פתחים ומדרגות

  • תקרות מונמכות ומכשולים שונים במרחב הנמדד

 


אשר כולם נלקחים בחשבון ללא הפרעות וללא הסיבוך של מדידתם בשיטות הישנות. החברה מקלה על חייהם של אדריכלים ומעצבי פנים רבים ונחשבת פורצת דרך בתחומה. באמצעות שירותים אלו, קנתה לעצמה החברה מקום של כבוד בקרב ה"תותחים הכבדים" בשטחי עיצוב הפנים והאדריכלות.

מדידות שונות ומדודות

תהליכים של מדידות שטחים מתבצעות באמצעים שונים. כאשר מדובר על מדידות פנים, בעבר התבצעה הפעולה באמצעות סרט מדידה או באמצעות מד לייזר. מדובר היה בפעולה מסורבלת ומסובכת אשר הקשתה על המדידה ולקחה זמן רב, במיוחד אם במבנה היו מכשולים שונים כמו עמודים, גבהים משתנים ועוד.

כאשר המדידה מתבצעת בחוץ, בשטח פתוח, היא מתקיימת באמצעות סמני לייזר. גי פי אס למדידות מאפשר לקבוע את הסמן במקום הנחוץ ועל ידי תקשורת לוויינית (עם אפשרות לאינטרקציה עם מכשירים אחרים מהתחום), מתקבל הסימון ומתקבלת המדידה המדוייקת של האיזור בו נמצא מכשיר גי פי אס למדידות.

דיוק זה שם המשחק

בין אם מדובר על סמני לייזר, סרט מדידה, או גי פי אס למדידות - הדבר החשוב ביותר בתהליך הוא לדייק בקביעת המרחק, תנאי השטח והסימונים. ללא דיוק, עבודת בנייה שלמה יכולה לרדת לטימיון. למכשירי הגי פי אס ישנם קונטרולרים אשר מאפשרים שליטה ובקרה על המדידות ותוצאתן בזמן אמת, יחד עם האפשרות להזנת נתונים רלוונטיים ומשתנים בהתאם למדידה, למקום ביצועה ולצרכים הנדרשים. גי פי אס למדידות ושימוש בו, מספקים דיוק מושלם לצרכי המדידה ומאפשרים למודדים המוסמכים ולאדריכלים להיות רגועים בנוגע למדידותיהם באמצעותו.


מיפוי השטח או המבנה המיועדים, היא פעולה קריטית אשר סביבה תתבצע כל פעולה בהמשך, סביבה תבנה התוכנית וסביבה יתחילו לעבוד - זו הסיבה שהדיוק כל כך חשוב. חריגה של סנטימטר מהשטח בפועל יכולה להפיל פרוייקט שלם, או לפחות לעכב אותו לזמן ארוך במיוחד.

מה באמת חשוב

ניהול ותכנון פרוייקטים, בין אם מדובר במדידות לצורך בניה, שיפוץ, שימור, שחזור או כל סיבה אחרת, מערב בתוכו הרבה מאוד רבדים אשר בסופו של דבר מתלבשים יחדיו בכדי ליצור את המעטפת הסופית. אך הדרך לשם ארוכה וכוללת בדרך תהליכי מדידה, תכנון, ביצוע ופתרון בעיות אשר עולות בזמן העבודה. התוכנה של פלקסיג'ט ישראל חוסכת את הבעיות והבלאגן הכרוכים בעבודה הפרטנית והארוכה ומסייעת לכם לבצע מדידות מדוייקות ומהירות, וקבלת התוכניות המפורטות בתוך זמן קצר.


האפשרות להשתמש בכלי כזה ללא ספק חוסכת הרבה מאוד זמן, השקעה וכסף ושווה כל אגורה. מדידות מעולם לא היו קלות ומדוייקות יותר. ולדעת כולם, בהחלט הגיע הזמן שיהיו.