האוטוקד של פלקסיג'ט

אוטוקאד - לא מסובך כמו שנדמה חברת פלקסיג'ט ישראל היא שותפה בפיתוח תוכנה שנועדה להקל על מדידות שטחים עבור מודדים מוסמכים, אדריכלים ומעצבי פנים, בעת הכנת תוכניות לבניה, שיפוץ או כל פעולה אחרת.

חברת פלקסיג'ט ישראל מציעה שירותי מדידה קלים ונוחים באמצעים פשוטים, אשר מיובאים אל תוכנת אוטוקאד ומשם ניתן לעבוד איתם כרגיל. התהליך למעשה חוסך את המדידה הידנית והמיושנת, אשר דרשה זמן ומאמץ רבים ולעתים קרובות נתקלה בקשיים עקב אלמנטים שונים בשטח.
 

אוטוקאד

אוטוקאד

תוכנת אוטוקאד נועדה לשרטוטים ותוכניות בניה. התוכנה מיועדת לתכנון מחשובי של מבנים ומכונות ומאפשרת להשתמש בכל כלי השרטוט והתכנון שניתן להעלות על הדעת, על מנת לנהל פרוייקט בצורה נכונה ומדוייקת ככל האפשר.

בתוכנה משתמשים מעל ארבעה מיליון אנשי מקצוע בכל רחבי העולם והיא התוכנה המובילה והפופולארית ביותר לשרטוטים ותוכניות מתקדמות. התוכנה מאפשרת את תכנון כל סוגי הפרוייקטים בצורה יעילה במיוחד.

פלקסיג'ט ואוטוקאד

על ידי השימוש בתוכנה של פלקסיג'ט ישראל, כל המדידות שאנו מבצעים יועברו לאוטוקד ולהוצאת שרטוט משוער ללקוח. התוכנה עובדת באינטראקציה מצויינת עם אוטוקאד ומאפשרת עבודה נוחה וזמינה תוך שילוב של מגוון מערכות למדידה, על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. למעשה השימוש באוטוקאד ומערכת פלקסיג'ט מאפשר מצב אופטימלי ממש של מדידה והפקת תוכניות ושרטוטים על פי המידות המדוייקות שנדגמו.

התוכנה הקלה כבר על עבודתם של רבים וחברת פלקסיג'ט נהנית מהמוניטין הרב שצברה עקב כך. מדובר בכלי חדשני, מתקדם ופורץ דרך בכל תחום הכולל מדידות ושימוש בנתונים המופקים מהן. אדריכלים, מעצבי פנים ומודדים מוסמכים רבים כבר עשו את הצעד הגדול קדימה והתקדמו לפלקסיג'ט, מה איתכם?

שימוש במערכת האוטוקד

מכיוון שמדובר בכלי חדש ולא מוכר, יתכן ובתחילה יהיו עיכובים על פרטים מסויימים על מנת לרדת לעומקה של המערכת. חשוב לציין כי ההשקעה שווה את המאמץ, מכיוון שלאחר למידה קצרה של הפונקציות השונות וצורת העבודה בה, המערכת חוסכת זמן רב ויקר ומאפשרת לבצע את העבודה במהירות מרשימה.

אם בכל זאת נתקלתם בקשיים כאלה ואחרים, ניתן לשאול כל שאלה בפורום האוטוקד שלנו ולקבל שם את התשובה ממיטב המומחים. ניתן לקבל ייעוץ מקצועי מהמומחים שלנו לאוטוקד, עבור מי שמעוניין ללמוד בצורה מקיפה ומעמיקה את השימוש בתוכנה ולשלוט בה ברמה גבוהה.

אין ספק שבכל תחום תעסוקתי, הקלה על העבודה, תוך חסכון רב בזמן ומאמץ, מביאים לתוצאות טובות ומהירות יותר, כמו גם יעילות יותר. בתחומי השרטוט והמדידה, מדובר בתוכנה של פלקסיג'ט שלוקחת את התחום צעד ענק קדימה, אל עבר עתיד זמין, נגיש ומהיר. עתיד בו גם הפעולות שלקחו מספר ימים בעבר, דורשות שעות ספורות בלבד על מנת להתבצע.

לצפייה בחתכים הממוחשבים לחץ כאן