המיפוי האדריכלי

 

מדידות חכמות - שירותי מדידה מצב קיים  as made

אנו מבצעים מדידות חכמות- מדידות פנים וחוץ חתכים וחזיתות כשירות לאדריכלות ועיצוב פנים.

בכל עת בה נדרשים מדידות פנים as made בווילות, בתים פרטיים, דירות , דופלקס, נדל"ן מסחרי חנויות משרדים אולמות, רישוי עסקים שימור מבנים ועוד, המענה שחברתנו מספקת הוא הטוב ביותר הקיים בשוק הישראלי כיום, מדובר בטכנולוגיה מתקדמת מבוססת על תוכנה שמחד מפעילה לייזרים מאידך מבוססת על ליבת האוטוקאד ושלישית עונה במלואה לתקן ולנוהג בארץ הקיים אצל אדריכלים ומעצבי הפנים.
 

אנו מבצעים מדידות חכמות כמו תכנית מצב קיים 1:50 ע"י תוכנה פוקדת אותות לייזר היישר בפורמט DWG לאוטוקאד ,בפרטנות, בדייקנות, במיומנות, ובמהירות הבזק ללא שום סיכוי לתחרות והשוואה עם ביצוע של מדידות קונבנציונליות.

על חצובה מותקן ראש הלייזר שמסתובב ככדור במרחב, התוכנה מקבלת מידע מהאותות ובונה אותן למרכיבי שרטוט תקן ישראלי שנבנים במקום המדידה על המסך למושלמות מדהימה שמוגשת לאדריכל המזמין ביום למחרת לאחר הליך קצר של בקורת איכות.

מיומנות המפעיל היא בדילוגים relocation בין חדרים, מפלסים, עליות גג מרתפים חצרות וכו' משום יכולתה  ל"זכור" את המיקום הקודם שלה בהשוואה לנוכחי, וכאן טמון היתרון העצום.!. אין גבול לשטח הנמדד.

התכנית שלנו מוגשת בפורמט DWG  בדייקנות מהממת ומעוררת התפעלות רבה עם קבלת. 

יותר מ 350 אדריכלים ומעצבי פנים גילו את היתרונות גדולים שמקפלת בתוכה השיטה הם שבים וחוזרים אלינו לעבודות נוספות חדשות שמתקבלים במשרדם לאחר שנוכחו בנוחיות, בקיצוץ משמעותי בעלויות ובהוצאות, בקיצור דרמטי בזמן עם דגש גדול שתוך יום אחד התוכנית כבר מושלמת נבדקת ומועברת במייל היישר לשולחנם.