הקשה והמסובך נועד לפלקסיג'ט

בעצם, מהי ליבת העסק שלנו...?, זאת היא השאלה המרכזית בפלקסיג'ט, אולי גם בכל עסק באשר הוא. פלקסיג'ט איננה נרתעת גם לא חוששת לקבל על עצמה את פסגת העבודות המורכבות, הקשות והמסובכות בארץ !. ובוודאי ככל שיהיו כך, כן ייטב לנו, כך נוכל בעיקר להמחיש את ייעודנו ופסגת הישגינו.
הנה לדוגמה מבנה מורכב שכל שטחו הוא רק 3,500 מ"ר מצוי בירושלים ומופעל ע"י החסידות מקרעטשינף אלא שמבנה זה, כולל בתוכו חללים רבים מאוד , מרביתם מתוחמים ומחולקים לאינסופ חדרים, בסביבתם שטחי ציבור חלקם אטומים בקירות ראנדומליים, לצידם קיימים מעברים כמו מחילות ומבוכים, במקומות מסויימים מקוואות טהרה חסויים ומוטמנים בחדרי חדרים, ישנם עמודים רבים קורות ועוד ועוד אובייקטים בלי סוף. כמובן שתחילה נקראו לעבודה מודדים מוסמכים הפועלים בשיטת הקונבנציונליות הידועות בענף כמו "ענני נקודות" בשילוב עם סכימות וסקיצות יד לתת אומדנים למרחב הקיים, אך פעמיים ניסו המשרדים הללו במשך מספר חודשים לבצע מדידות ללא הצלחה. פשוט מה שהוגש נחזה להיות האמת והמצב הקיים, אלא שלא כך, המוגש לא תאם את הנמצא.
הם לא הצליחו למקם חד משמעית את העמודים והמשכם בין הקומות (אין קשר עין) כמו גם את התומכות והקורות שנחסמו ע"י אטימת פתחים, ואולי בצדק...כמה כבר יכול מוח האדם לשאת מידע ויזואלי מרחבי ולהתאימו התאמה מושלמת כשהוא רק נעזר בכלים קונבנציונליים ותולו.
פלקיסג'ט לעומת זאת בצעה במושלמות את העבודה תוך 8 ימים!!!. עוד יום של ביקורת איכות והתכניות נמסרו פרפקט למזמין. יתרה מכך, כבר בשטח, בו בעת המדידה, באו המזמינים להווכח כיצד באמת נבנית התוכנית צעד אחר צעד בשיטתיות מופלאה שבהחלט הסבה השתאות ושמחה נוכח האכזבה בניסיונות הקודמים אותם חוו קודם שפלקסיג'ט הוזמנה לבצע את המשימה.
היה גם ברור באופן חד משמעי כי כמות המידע שפלקסיג'ט אספה במדידה בממוצע מכל מ"ר הייתה גדולה פי 8 מהמידע שאספו קודמיה. שלל המידע ושפע הנתונים יוצר תחושה של כניסה שלנו לפרטי פרטים כחלק ממכלול התכניות שלנו המוגשות למזמין.
והנה לפניכם סדר הכרונולוגי של בניית תכנית המדידה באירוע זה.

כך מוגשת התכנית מימין כל העבודה בחפיפה מלאה בין הקומות מה מתחת למה ומעליו. באמצע החזיתות שגם הן נמדדים בלייזרים בדר"כ בשעות הערב (זהו בהחלט מופע..) ופריסת הקומות משמאל זו לצד זו.

פרטי מופע "כל הקומות"  מאוד היישר מהתוכנה בשטח.

פריסת הקומות כל אחת בשכבה נפרדת,

לזה מצורפת שכבת מידות על פי התקן הישראלי.

וכעת באופן פרטני לסביבת מדידה שימו לב לדיוקים ולקווי האמת שבמציאות אף פעם לא 100% ישרים, מה שמאוד קשה להסביר למקצוע השרטוט.

עם מידות

שוב סביבת מדידה במקום אחר במתחם.

החזיתות. תמיד מדהים להיווכח בהם, ואיך לא עשינו זאת קודם...

והכל מוגש גם בפורמט PDF לנוחיות המזמין. תודה לכם שאתם איתנו.