חברת מדידות

מודדים מוסמכים רבים בעבודות שונות, בעיקר כאלה הקשורות לבניה או תכנון אדריכלי, מבצעים מדידות מסודרות, על מנת להפיק תוכנית בניה או שיפוץ, בכדי לעבוד לפיה. המודדים מבצעים את המדידות המדוברות באמצעות כלים שנועדו לכך כמו מודדי לייזר, מכשירי גי פי אס למדידות ועוד. על מנת שהפרוייקטים יוכלו להתבצע בקלות ולפי תוכנית מסודרות, על המדידות להיות מדוייקות ככל האפשר.

עד כה הדבר היה קשה מאוד ולקח הרבה מאוד זמן, תוך התחשבות בכל אלמנט קטן שניצב בשטח. עוד יותר קשה היה הדבר כאשר היה מדובר בפרוייקטים של שיפוץ בתוך דירות או מבנים קיימים ודרשו מדידות פנים שונות, מרחקים משתנים ועמודים או אלמנטים אחרים שהפריעו למדוד בצורה מדוייקת.

מדידות בקלות

על ידי שימוש בשירותי התוכנה של חברת פלקסיג'ט, כל המדידות המתבצעות על ידי מודד מוסמך נעשות בקלות יתרה ומאפשרות את קבלת התוואי בתוכנת האוטוקאד בתוך שעות ספורות בלבד. כמה שזה יכול להשמע הזוי, מדידות עלולות להיות השלב הבעייתי ביותר, גם בהקמת בניינים עצומים ומורכבים במיוחד.

אפילו אם רק מכיוון שדרוש פה הדיוק ברמת הסנטימטר ובדיוק לשם כך משתמשים במודדי לייזר. אם יצא לכם פעם לנסוע בכביש ולראות בצידו עובדים אשר עומדים ליד מד לייזר כזה - בדיוק לכך משמש הדבר. אמידת מרחקים, תוואי שטח, הפרעות ושינויים בדרך ועוד. כל זאת על מנת להוציא פרוייקטים לדרך בתכנון המדוייק והנכון ביותר.

להגיע לתוצאות מושלמות

על מנת להוציא מתהליך של מדידות את המידות המושלמות והנכונות ביותר, יש צורך להעסיק את האנשים הטובים ביותר. תהליך המדידה אינו פשוט כמו שהוא נראה ויש הרבה מאוד דברים ותנאים משתנים שיש צורך להתחשב בהם. אך בסופו של דבר אנשי מקצוע אלו יודעים כיצד לבצע מדידות נכונות ומדוייקות ולהניע את התהליך קדימה.

אנחנו פה רק כדי לחסוך להם זמן ומאמץ בתרגום המידות. המערכת הממוחשבת שלנו מנפיקה נתונים מדוייקים וכבר בתוך יום אחד ניתן להעביר תוכניות ביצוע לבחינת הלקוח.