טוטל סטיישן

טוטל סטיישן משלב בתוכו מכשיר מדידה טלסקופי מדוייק עם מערכת ממוחשבת ומכשיר למדידת מרחקים. ופועל בשיתוף פעולה מושלם עם תוכנת פלקסיג'ט

טוטל סטיישן יעיל ונוח

טוטל סטיישן יעיל במיוחד עבור חסכון בזמן ובמאמץ. איתו ניתן למדוד בצורה אלקטרונית ואוטומטית מרחקים, גבהים וכיוונים שונים, לצרכי אדריכלות ובניה. הנתונים מיובאים ישירות לתוכנה ומשם מתבצע חישוב על פי גבהים משתנים והפרשי גבהים כאלה ואחרים.

דיוק - חד וחלק

הדיוק של טוטל סטיישן צריך להיות מושלם. מדובר בכלי אדריכלי ולא במשחק ילדים. על פי תוצאותיו יקומו תוכניות אדריכליות הכוללות עיסוק בבנייה והקמה של מבנים ולכן יש צורך שיהיה מדוייק ככל הניתן. למזלם של אדריכלים, מעצבני פנים ומודדים מוסמכים רבים, הדיוק של טוטל סטיישן הוא מושלם ומאפשר עבודה מדוייקת ונוחה ללא דאגות לגבי התוצאות שיופקו ממנו.

זיכרון לטווח ארוך

מכיוון שטוטל סטיישן הוא כלי ממוחשב, הוא מכיל בתוכו זיכרון המאפשר לשמור נקודות מדידה ונקודות ידועות על גביו ולחזור אליהן בעת הצורך. היתרון הגדול במחשב משולב במדי מרחק, הוא קבלת הנתונים ישירות אל המחשב, אל התוכנות המיועדות למיפוי ושרטוט, כמו גם קבלת תמונה נוכחית של מצב קיים של שטח או מבנה. יתרון זה ללא ספק מעניק לאותו טוטל סטיישן את התואר הנחשק של כלי העבודה המועדף על ידי בעלי המקצוע הנחשבים.

כלי כמו טוטל סטיישן, הוא כלי בטוח לעבודה מוצלחת אשר חוסכת זמן רב ועבודה מאומצת. אין ספק שעל ידי שימוש בו, העבודה נעשית מהירה יותר, קלה הרבה יותר וחסכונית. דבר זה מאפשר להפיק תוכניות ולהציג פרוייקטים בזמן קצר הרבה יותר ועל ידי כך משפר את כל התאוצה של התעשייה ויחד איתה את השירות ללקוח.

הדבר נוגע בכולנו, אפילו אם איננו יודעים זאת. ככל שהתעשייה יותר נגישה, יותר זמינה, ויותר פנויה עבורנו - כך כולם מרוויחים. כמות הפרוייקטים האפשריים במשך זמן מסויים הולכת ועולה ואיתה התוצאה המתבקשת של שגשוג ופיתוח. אין ספק שלמכשיר כמו טוטל סטיישן, חלק גדול בתהליך זה.