מדידות פנים

מדידות הפנים מעצם הגדרתם הינן מדידות פנים מבנה בתוך ובין קירותיו של המבנה, החל ממשטח הרצפה המשך בחלוקת פנים המבנה וכלה בתקרה, כל אחד מהמרכיבים הללו יש בו פתחים מיקום פתחים וכמובן החשוב מכל גבהים.

מדידות פנים מבנה במשך עשרות בשנים מבוצעות בשיטה הטריויאלית שימוש של קופסת רולקה, אולי סרט מטר רץ או לוח ממוספר בשנתות, אלא שנקודת התפתח היא דווקא הזויות שבין בקירות. שכן אנו במדידות פנים נדרשים לתת מדידה שתציג את המבנה באמת המלאה שלו כולל סטיות ועקמומיות של המבנה בין קירותיו משמע קווים שאינם ישרים צריכים לקבל ביטוי במדידות הפנים,  וכאן לתחום של מדידות הפנים נכנסה חברת פלקסי-ג'ט מיפוי אדריכלי ויצרה מהפך בתחום זה.

Flexijetמיפוי אדריכלי, חברה שפיתחה ב 2011 שיטה המבוססת על תוכנת שטח ייחודית בפיתוח עצמי שמאפסת עצמה בתחילת כל מיפוי ל  קיר הישורת  ואח"כ כל יתר הקירות במתחם ובכל מפלס, ממופים יחסית אליו.

(קיר הישורת הוא הקיר המרכזי, הקיר העיקרי במבנה, בד"כ  הארוך שמיקומו בד"כ במרכז המבנה). 

מה מייחד את Flexijet  מכל מדידות הפנים ? עד כה מקובל היה לשחזרבעבודה משרדית את "ענן הנקודות" שמביאים מהשטח, ואלו אנו ב Flexijetבו במקום !. בשטח! מבצעים Reverse Engineeringלבניין. זהו המיפוי האדריכלי היישר לDWG!!  למחרת ההגשה!!   הנה הלינק שלנו 2 דקות שווה לצפות:::     http://youtu.be/6QQ41bSGetA

 

על השיטה הגשנו בקשה לרישום פטנט בגרמניה ובארה"ב בה פירוט הטכנולוגיה הייחודית המתקדמת המשלבת אלגוריתם המפעיל מערכת לייזר עם בקר שליטה שמקושרים לליבת האוטוקאד, ארבעתם בהרמוניה תפעולית מאפשרים להגיע לשיאי שיאים בדיוקים ובמהירויות ביצוע של מיפוי מבנים ומדידות פנים. שילובם של אלו בקומפוזיציה דינמית, סללה את הדרך למהפך במיפוי אדריכלי ובמדידות אדריכליות בתוך מבנים קיימים בשונה ובאופן מאוד מתקדם יחסית למדידות הפנים.

הדובדבן שבפיתוח הוא שיטת הCast Group. בשיטה זו מוטלים לשטח סימולטנית מספר מערכות מאוישות. כולן מבצעות בו זמנית מיפוי ומדידה כל אחת בגזרה שלה, ובסופו של יום כל המידע נקבץ לקובץ אחד! קובץ אוטוקאד DWG, כפי שמכירים אותו כל אדריכל/ית ומעצב/ת פנים בארץ

הפיתוח מאז הולדתו, צבר ניסיון של מאות עבודות בישראל. השיטה נועדה לאדריכלות ועיצוב, לפיקוח בניה, להתאמת דרישות שכירות וכו'. פלקסיג'ט צברה ניסיון רב שמאפשר לה לתת כיום מענה מושלם לכל הדרישות והאתגרים שמציב לה הענף בארץ.

עוד נציין כי השיטה שלנו מאפשרת דילוגים relocationבין חדרים, מפלסים, עליות גג מרתפים חצרות וכו' משום יכולתה  ל"זכור" את המיקום הקודם שלה בהשוואה לנוכחי, וכאן טמון היתרון העצום.!. אין גבול לשטח הנמדד.