סרטונים שלנו

 

 Flexijetמובילה את האדריכלים ומעצבי הפנים מ"עבודה סיזיפית" לגישה מודרנית:

 

בלשכת המדען הראשי של מרכז מיפוי ישראל פרופ' פלוס ולשעבר ד"ר שטיינברג קבעו. "פלקסי-גט" מיפוי אדריכלי הוכיחה פריצת דרך בשירותי מיפוי והמדידה לאדריכלות פנים. 

אבן יסוד החברה הונחה בשנת 2010 ע"י דורון בן הרצל B.S.c מהנדס מערכות תקשורת מי שלא היה לו שום מושג, גם לא רקע או ניסיון בתחום הבניה. "את פרנסתי מצאתי ב-20 השנים קודמות בתקשורת נתונים מערכות מידע ודחיסת וידיאו". "או אז הגיעה שנת 2010"...,  אומר דורון "עשיתי תפנית מהיי טק לבניה לנדל"ן וכל מה שקשור בנושא הרחב הזה" ...ואז.. באופן אקראי לחלוטין, ניצת ניצוץ " בהחלט באקראי..." .... "פשוט, הבחנתי שאין בכלל שיטה גם לא אופיין כיצד בכלל מבצעים מיפוי של מבנה קיים"..ובכלל. "המיפוי איננו מוגדר בחוק המודדים המוסמכים, ככזה שמחייב תקנות כפי שנדרש בהגשה של מפה מצבית או טופוגרפית."...ומנגד, יש אלפי אדריכלים/ות גם מעצבי/ות פנים שמידי יום מתקשים לקבל מפה חד משמעית מדוייקת למבנה קיים."..."בום !" .." וכאן בדיוק נפתח לו המירוץ..הבנתי שיש לי רעיון לעסק...כזה שיהיה החדשני ב"ה" הידיעה בתחומו...בישראל" ובמבט לאחור של השנים אכן זה מה שקרה. 

 

אלא שאז...כמו בוודאי גם היום...כדי להתחיל-צריך-להתחיל... משהו...ממשהו...מתישהו...לאנשהוא...

 

ללא ספק, מיפוי ומדידות פנים של מבנה קיים מטרתו לאפשר לאדריכל לבצע את מה שקרוי עבודת "הנדסה לאחור" בלועזית מוכר המונח Reverse Engineering. זהו מצב שהאדריכל מבקש למקסם את הקיים ולהגיש את ההיי לייט שלו על הקיים. לכן מדובר בניתוח מדויק של הקיים על בסיס העקרונות של  repeatbilty, consistent, accurate , דהיינו : האדריכל יכול יהיה להגיש תכניות רעיוניות ואח"כ תוכניות עבודה לבעלי מקצוע וכל זאת כשהוא משוכנע ובטוח שלפניו נעשתה עבודה מדויקת של מפה מדוייקת.

כצעד ראשון נחתם הסכם שיתוף פעולה וזיכיון בלעדי לשימוש "בקוד הפתוח"  "ובפלטפורמה" עם הסטארט אפ הגרמני Flexijet שאף זכה בפרס ממשלת גרמניה על כתיבת אלגוריתם ייחודי וחדשנות במדידות במרחב לזכותו נרשם פטנט ונרכש רישיון לשימוש בגרעין התוכנה מחברת Autodesk.

מאז האיצה חברתנו את השימוש בארץ במתן שירותי מיפוי ומדידה לאדריכלות במטרה להשיג בטווח קצר, הוכחת יכולת תואמת לדרישות האדריכלים בארץ תוך האצת צוותי תוכנה בארץ ובגרמניה להתאים פיתוח לצרכי השוק בארץ.

קצב הגידול וכושר הצמיחה של החברה בשיאה, הרעיון, המימוש, והביצוע קנו להם שם ומקום של הערכה אצל הרבה אדריכלים ומעצבי פנים שחוו את משמעות הקונספט במדידות פנים של "קיר ישורת, וכולם יחסית אליו" ובפועל את הזריזות והקלילות והמומחיות בה מתבצע המיפוי בדור החדש, ובתקופה הקרובה אנו מתכוונים להשיק את היכולת שלנו להמיר את המיפוי לפורמט RVT, מה שיקנה אופקים חדשים לכל משתמשי תוכנת ה  Revit בישראל אליהם אנו נושאים עיניים, זהו דור חדש למהפכת המידול המידע. ואנחנו נהיה איתם במיפוי.  ב ה צ ל ח ה.

 

לפניכם ארבעה סרטונים קצרים 15 שניות כל אחד.

לצפייה מיטבית בסרטונים הקישו על לחצן HD (נמצא מימין בתחתית הסרטון)...מומלץ במסך מלא ולנוחיותכם הפעלת סרטון ראשון אוטומטית תפעיל את הרבעייה