תוכנת מדידות ממושב בית חנן

התוכנה של אתר Flexijet הינה התוכנה המצליחה והאיכותית ביותר שנבחרה על ידי מיטב האדריכלים בארץ ובעולם ולא בכדי. Flexijet היא תוכנת המדידה האיכותית והמקצועית ביותר למדידות שטח במקום או מה שנקרא בשפה מקצועית "מדידות אדריכליות". את Flexijet הקמנו ובנינו בהתאם לצורך של מאות אלפי אדריכלים ומעצבים שונים ברחבי העולם כך שהתוכנה שלנו תוכל לשמש כל אדריכל ומעצב לצרכים שונים כגון: תעשייה, משרדים, חנויות לקראת עיצוב, תמ"א 38, רישוי עסקים, שימור מבנים, בהם מתבצעות מדידות בית חנן הן מדידות שטח מקצועיות. אם אתם רוצים לגלות אופציות מתקדמות יותר לעיצוב ולמדידה, Flexijet היא התוכנה המעולה עבורכם.
 

מדידות ברמה הגבוהה ביותר

על מנת לעשות את מדידות שטח ברמה הגבוהה ביותר כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ואנו נוכל לתת לכם את ההכוונה המלאה ולהעניק לכם את מלוא התשובות לצרכים השונים שלכם. החברה מספקת מענה לצרכים אדריכליים רבים ושונים על ידי פריצת דרך ייחודית תודות לשימוש בתוכנה שהינה פרי המצאה של מוחות גדולים. באמצעות Flexijet מדידות בית חנן תוכלו להגיע לרמת דיוק גבוהה שלא חשבתם שקיימת וליישמה בעבודות של שיפוצים של מבנים, עיצובי פנים בתים ודירות מבנים מסחריים מבני תעשייה, משרדים, חנויות לקראת עיצוב, תמ"א 38, רישוי עסקים, שימור מבנים ועוד. האדריכלים שכבר עשו ניסיון וקיבלו את הרושם הכללי של Flexijet יודעים כי רמת הדיוק הינה ייחודית.
 

גם בהיקפים גדולים

גם במדידות בהיקפי ענק מבצעת תוכנת Flexijet ביצועים חסרי פשרות וברמה הגבוהה ביותר. השימוש בטכנולוגיות הייחודיות מאפשר מדידה אדריכלית ברמה הגבוהה ביותר בכל תחום שהוא ולכן על מנת שגם אתם תוכלו ליהנות מהייחודיות של תוכנת Flexijet בטווח הקרוב והרחוק וכן בהיקפים גדולים יותר עד לרמות ציבוריות תוכלו ליהנות מאיכות מדידה של תוכנה איכותית ומקצועית המבוססת על ניסיון עבודה של שנים רבות מכל קצוות הקשת של אנשי המקצוע השונים בתחום. משרדי מודדים מקצועיים יכולים לקבל דחיפה רצינית ומשמעותית באמצעות השימוש בתוכנת Flexijet על ידי הכנת מפות מצב להיתרי בנייה עבור טופוגרפיה לכל תחום בנייה שהוא.
 

חידושים בתחום

באמצעות השימוש בטכנולוגיה של התוכנה שהפקנו, שיטות מדידה בשימוש ידני הופכות מיותרות וכן רשימת נקודות מדידה שונות, איורים וסקיצות, ועוד. השרטטת בה נעשה שימוש, כמו גם בתוכנות מתקדמות אחרות באמצעות החידוש שהבאנו לחייהם של אדריכלים רבים, עושה את העבודה המלאה עבור אדריכלים ומעצבים מכל תחום שהוא. אנו מציעים לאדריכלים שיטה מוכחת בעלת יתרונות משמעותיים החוסכת הוצאות ענק וזמן ארוך.