תלת מימד נבנה כבר בשטח

פלקסיג'ט מפעילה שירות ייחודי במדידות לאדריכלות ועיצוב פנים, היא היחידה בארץ שביכולתה לבצע מדידות תלת מימד כבר בשטח, בדייקנות מירבית, בזריזות ומיומנות מהממת. טכנולוגיית המחר של פלקסיג'ט לא מותירה ספק שמה שהיה עד עתה הולך ונעלם ותחתיו נעשים מדידות בטכניקה עוצרת נשימה, מה שמאפשר גם מדידות תלת מימד, נושא מאוד חשוב בשימור מבנים. 
 אנו גאים להעלות כאן סרטון בן 30 שניות הממחיש כיצד מתבצעת השיטה עקב בצד אגודל החל ממדידה ובניית מפלסי כניסה וקומה א על גבי מסך המחשב הנייד בשטח, אח"כ מדידה במרחב של חזית אחרי חזית, צפון ,דרום, מזרח, מערב, ולבסוף הגמלונים שהם הגגות המשופעים הנמצאים במישורים משופעים, יש לומר כי בשטח אנו מחוייבים ליצור קשר עין עם כל נקודה במרחב כדי לצלוף עליה בפולס לייזר בקורדינטה מושלמת.

זאת היא עבודה שמבוצעת לעת ערב או בלילה בצליפות שיכולות להגיע למרחקים עצומים של עד 85מטר בסטייה של 1.5 ס"מ בסיוע מצלמה דיגיטלית עם זום גבוה. ע"י אדם אחד מיומן. (עם זאת ביולי 2013 בעבודת מדידה במתקן תעשייתי ענק בצפון הארץ נצלפו נקודות גובה חזית מבנה 18 מטר ממרחק של 132 מטר ! בדיוק מירבי! )  בגמר המדידה מתקבלת על המסך הנייד גוף תלת מימד עם דיוקים מהממים, עם קירות המשך, שיפועים וקירות מסך מחוברים זה לזה ללא ספק בהתפעלות רבה.
ע"י הפעלה של פקודת Orbit באוטוקאד ניתן לסבסב ולעלרד את הדגם מאוד מקצועי.
לפניכם מוצג הסרטון 30 שניות מומלץ לצפיה.